Walentynki z przymrużeniem oka

Śmieszne Walentynki - podejdź do nich z dystansem

Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że wśród nas znajdą się tacy, którzy mają po dziurki w nosie wszechogarniającej romantycznej atmosfery, gadżetów w serduszka i walentynkowych ozdób, które uderzają w przechodniów z każdej sklepowej witryny. Szczególnie po kilku latach spędzonych razem walentynkowa atmosfera może zwyczajnie wywoływać mdłości.

Może zdarzyć się też tak, że właściwie nic nie masz przeciw temu świętu, za to Twój partner lub partnerka nie przepada za klimatem romantycznych i różowych Walentynek. Nic dziwnego, dla wielu z nas stały się one już po prostu nudne.

Niespodzianka na Walentynki

Na szczęście Walentynki nie zawsze muszą być słodkie! Odejście od tego schematu może okazać się idealnym scenariuszem na spędzenie tego święta. Wystarczy odrobina kreatywności, a Twoja druga połówka na pewno to doceni!

Jak sprawić, by te Walentynki były inne niż dotychczas? To oczywiste: potraktuj je z przymrużeniem oka! Niewiele jest rzeczy równie atrakcyjnych jak poczucie humoru, dlatego nie obawiaj się tego dnia zrobić czegoś zwariowanego - na przekór przyjętym zwyczajom.

Jednym ze sposobów, który sprawi, że ten dzień przestanie kojarzyć się Wam z nudą, jest zadbanie o zabawny prezent, najlepiej z podtekstem. Oto propozycje śmiesznych prezentów na Walentynki:

Król jest tylko jeden

Wiemy już, że potrzebny Ci jest prezent z jajem. Dla zabawy potraktujmy to trochę dosłownie. „Król jest tylko jeden” to wiadomość, którą z przyjemnością przeczyta każdy mężczyzna. Wiadomość taka w połączeniu z koroną o bardzo wymownym rozmiarze to pomysł na wyjątkowy prezent dla mężczyzny, dzięki któremu Twój partner na długo zapamięta te Walentynki. Korona znajduje się w pudełku z napisem "Król jest tylko jeden", dzięki czemu przekaz upominku jest jednoznaczny. Ten gadżet to zdecydowanie najlepsza interpretacja słów: śmieszny prezent na Walentynki!

Dając mu Koronę dla Wacusia nie tylko podniesiesz jego poczucie własnej wartości i sprawisz, że poczuje się wyjątkowo. Możesz też spodziewać się baaardzo udanego walentynkowego wieczoru. Albo kilku wieczorów.

Korona dla Wacusia

Odpowiednia dawka relaksu

Poduszka dla Wacusia to nieco szalony prezent dla mężczyzny, który nie przekracza jednak granicy dobrego smaku. Odważny, ale pozostawiający wiele wyobraźni przedmiot rozpali zmysły każdego faceta.

Poduszka stworzona z czerwonego materiału i ozdobiona złotymi ornamentami oraz frędzlami przywodzi na myśl posłanie dla królewskich klejnotów. I w pewnym sensie takie jest jej przeznaczenie. Pudełko z napisem „Aby stał w dzień musi wygodnie leżeć w nocy” nie pozostawia wątpliwości co do przeznaczenia poduszki. To idealny prezent dla faceta - z podtekstem i akcentem humorystycznym.

Poduszka dla Wacusia

Steruj partnerką (lub partnerem)

Gadający Pilot - Steruj Kobietą
Gadający Pilot - Steruj Mężczyzną

Potrzebny śmieszny prezent dla faceta? Gadający Pilot to znakomity prezent dla niego. Jest to ulepszona wersja pilota telewizyjnego - nie służy jednak do przerzucania kanałów, a do sterowania kobietą! Każdy mężczyzna od czasu do czasu o tym marzy - nawet jeśli nie mówi tego głośno!

Gadżet ten wydaje zabawne i sugestywne polecenia, które w ułamku sekundy odmienią charakter Waszych Walentynek. Wśród 33 tekstów znajdują się np. "Idź do mamusi!", "Podaj piwo!" czy "Mam ochotę na masaż" oraz inne, pikantne hasła.

Dając mu w Walentynki Gadającego Pilota, pokażesz, że masz do siebie dystans! Niech Twój mężczyzna chociaż raz w roku ma złudzenie, że to on rządzi w tym związku. ;) Możesz też wykazać się kreatywnością i wykonywać polecenia na różne, nieoczekiwane sposoby. W końcu poczucie humoru, które ma być tematem przewodnim Waszych Walentynek, w dużej mierze opiera się właśnie na zaskoczeniu!

  • Uwaga! Gadający Pilot posiada też “kolegę” w wersji białej - jest on przeznaczony dla kobiet i służy do sterowania mężczyzną!

Gotowanie z dodatkiem pikanterii

Walentynki czy rocznicę można spędzić także na gotowaniu - ale pod warunkiem, że będzie to wspólne gotowanie. Czynność ta okaże się jeszcze przyjemniejsza i o wiele bardziej zabawna, jeśli zaopatrzycie się w Sexy Fartuszki, które występują zarówno w wersji dla Pań, jak i dla Panów.

Dzięki nim nie tylko poczujecie się bardziej sexy - te fartuszki to sposób na podkręcenie emocji i zachęcenie drugiej połówki do wspólnych eksperymentów w kuchni. Jesteśmy przekonani, że to bardzo fajny prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny - i na Walentynki, i na rocznicę.

Sexy Fartuszek dla Niej

Sexy Fartuszek dla Niego

Zaskakujący prezent na Walentynki

Nieważne, jaki prezent na Walentynki wybierzesz, pamiętaj, że w tym scenariuszu najbardziej liczy się efekt zaskoczenia i przełamanie dotychczasowych schematów. Nie bój się odrobinę zaryzykować! Poczucie humoru zawsze jest w cenie.

W artykule wymieniliśmy następujące gadżety: