Walentynki w domu

Walentynki w domu - gry dla par

Wiele par marzy o tym, by spędzić wieczór walentynkowy w domu. Jeśli wspólne świętowanie podczas tradycyjnej kolacji przy świecach się Wam znudziło, ciekawą alternatywą może okazać się spędzenie go na wspólnym graniu. To bardzo dobry pomysł na Walentynki w domowym zaciszu - nie wymaga ani długich przygotowań, ani dużych pieniędzy. Potrzebny jest jedynie Wasz dobry nastrój.

Być może też po prostu szukacie sposobu spędzenia święta zakochanych, który pozwoli Wam zaoszczędzić trochę pieniędzy. Nie każdy ma przecież potrzebę zostawiania połowy swojej pensji w zatłoczonej do granic możliwości restauracji. Niezależnie od Waszego wieku i powodów, dla których spędzacie Walentynki w domu, warto urozmaicić je sobie, sięgając po ciekawe gry dla zakochanych. Możecie też potraktować je jako miłe urozmaicenie wspólnej kolacji w domu czy maratonu filmowego.

Trzy gry dla dwojga, które podkręcą atmosferę

W ten wyjątkowy wieczór jak zawsze sprawdzą się Wasze ulubione planszówki. My jednak na Walentynki polecamy trzy odrobinę niegrzeczne gry dla par, które znacznie podkręcą i tak już gorącą atmosferę tego dnia:

Wieża Flirt

Wieża Flirt

Jest to odmiana popularnej gry Wieża - ale z odrobiną pikanterii. Tak jak w wersji podstawowej gry, głównym zadaniem grających jest jak najdłużej utrzymać w pionie konstrukcję wieży z klocków. Urozmaicenie polega na intrygujących poleceniach znajdujących się na klockach, które zgodnie z regułami gry należy wykonać. Ta idealna gra na Walentynki zapewni Wam nie tylko rozrywkę, ale i odrobinę czułości, przeplataną niegrzecznymi zadaniami oraz doświadczeniami, które Was do siebie zbliżą.

Czar Par

Czar Par

To gra dla dwojga z elementem rywalizacji, która opiera się na wiedzy o partnerce lub partnerze oraz różnych zabawnych konkurencjach. Jednak nie chodzi tu wyłącznie o bliższe poznanie siebie nawzajem! Do wygrania są karty ze zmysłowymi przyjemnościami (np. masaż pleców), o które będzie musiała zatroszczyć się Twoja druga połówka.

Do gry Czar Par dołączone są świece, które dodatkowo zadbają o wyjątkowy nastrój podczas rozgrywki.

Świecące kości miłości

Świecące kości miłości

To najprostsza z prezentowanych przez nas gier dla zakochanych. Co absolutnie nie oznacza, że to najmniej romantyczna gra - wręcz przeciwnie! W zestawie znajdują się dwie świecące w ciemności kości z napisami w języku polskim. Jedna z kości posiada nazwy pieszczot, zaś druga wskazuje część ciała, której ta pieszczota ma dotyczyć. Zasady gry są równie proste: wystarczy rzucić kośćmi i bezwarunkowo wykonać wylosowane w ten sposób zadanie. Oczywiście przykładając się do tego najlepiej, jak tylko się da!

Ciekawym urozmaiceniem gry jest pozostawienie miejsca na Waszą kreatywność - na obu kościach jedną z opcji jest znak zapytania, który daje Wam całkowitą dowolność w wyborze pieszczoty lub części ciała. Pomyśl tylko, ilu niezapomnianych wrażeń może Wam to zapewnić...

Postaw na gry dla zakochanych

Gry dla dwojga to po prostu niecodzienny i fajny pomysł na walentynkowy wieczór w domu. To gwarancja mile spędzonego czasu i ciekawy sposób na urozmaicenie tego święta.

W artykule wymieniliśmy następujące gadżety: