Kim jesteśmy?

w uzyskaniu finansowania na preferencyjnych warunkach.

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży odnawialnych źródeł energii oferując usługi najwyższej jakości świadczone przez wykwalifikowaną kadrę. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doboru urządzeń wraz z ich montażem i późniejszym wsparciem po sprzedażowym . Obsługujemy zarówno sektor klientów prywatnych, instytucji jak i firm wyposażając je w dostosowane instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki samochodowe i magazyny energii. Pomagamy również w otrzymaniu dofinansowań.

PODĄŻAMY ZA EKO-TRENDAMI

Cieplutko.pl to platforma przeznaczona dla osób, które chcą połączyć oszczędność, wygodę i konkretne informacje. Nie ponosisz żadnych kosztów. Wszystkiego dowieszsię za darmo Twoje Dane są przez nas chronione i przekazywane wyłącznie jednej wybranej firmie, która po naszej weryfikacji okaże się dla Ciebie najlepszą w wybranej lokalizacji!

Nasz portal został stworzony dla wszystkich , którzy stoją przed problemem wymiany źródła ogrzewania lub myślą o instalacji fotowoltaicznej w swoim domu. Chcesz poznać rzetelne, najbardziej konkretne informacje dotyczące kosztów takiej instalacji, jej realnej opłacalności oraz wysokości dofinansowań, które Ci przysługują.

Jak działamy?

Po prostu, badamy rynek za Ciebie. Zależy nam na tym, żebyś zmienił piec bez stresu. Dlatego dobieramy oferty wyłącznie od pewnych zweryfikowanych wykonawców. Firmy, z którymi współpracujemy mają wysokie standardy montażowe, każdą instalację wykonują z należytą starannością i w dobrej cenie.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi instalatorami, z którymi będziesz mieć bezpośredni kontakt i otrzymasz od nich profesjonalną pomoc – nasi wykwalifikowani i doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu decyzji – Nie musisz tracić czasu na przeglądanie internetu i weryfikowanie informacji u nas otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.

Dlaczego warto nas wybrać?

Chcemy poprawiać komfort ludzi nie szkodząc naszej planecie. Nasza działalność ma realny wpływ na poprawę jakości naszego życia przy jednoczesnej ochronie naszego środowiska.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS ORAZ PIENIĄDZE

OFERUJEMY CI…

NAJWYŻSZY STANDARD ORAZ SZEROKĄ GAMĘ NASZYCH USŁUG

Pomoc w pozyskaniu dofinansowań i wsparcie w użytkowaniu instalacji

Opiekę posprzedażową

Przeprowadzenie audytu i dobór instalacji

Montaż i uruchomienie instalacji